: 610644

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ WAŁBRZYSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wałbrzych...
Wałbrzych
27.11.2015 r.

Napadli na dostawcę pizzy

Zatrzymani przez wałbrzyskich policjantów dwaj 16-latkowie odpowiedzą przed sądem rodzinnym za napad na dostarczyciela pizzy. Zamawiając pizzę telefonicznie mieli już opracowany plan napadu.

więcej »»
Wałbrzych
26.11.2015 r.

Policjanci uratowali kobietę przed śmiercią z powodu wychłodzenia

O dużym szczęściu może mówić 45-letnia kobieta. Dzięki informacji od Pani Marty z Czarnego Boru i szybkiej reakcji policjantów z Boguszowa Gorc, 45-latka uniknęła śmierci z powodu wychłodzenia. Kobieta bez butów, ubrana tylko w cienką bluzkę i spodnie dresowe zasnęła w zaroślach na obrzeżach lasu. Wyziębiona trafiła do wałbrzyskiego szpitala.

więcej »»
Kraj
25.11.2015 r.

Międzynarodowa kampania "16 Dni Przeciw Przemocy wobec Kobiet"

Dziś w Międzynarodowy Dzień przeciwko Przemocy Wobec Kobiet rusza międzynarodowa kampania pod hasłem "16 Dni Przeciw Przemocy wobec Kobiet". Akcja organizowana jest od 1991 roku przez Women's Global Leadership Institute.


więcej »»
Wałbrzych
24.11.2015 r.

W czasie wolnym od służby uratował ludzi przed zaczadzeniem

Policjant z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu w czasie wolnym od służby ruszył na pomoc potrzebującym. Dzięki jego szybkiej reakcji nie doszło do rozprzestrzenienia się pożaru w 10-cio kondygnacyjnym budynku. Z zadymionego mieszkania wyprowadził dwoje ludzi, którzy tylko dzięki temu nie ulegli zaczadzeniu.

więcej »»
Wałbrzych
24.11.2015 r.

Włamali się do domu. Na miejscu wypili alkohol. Ze sobą zabrali nawet ręczniki.

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 35-letniej kobiecie i 34-letniemu mężczyźnie za kradzież z włamaniem do jednego z domów jednorodzinnych. Łupem złodziei padły: telewizor, laptop,sztućce, buty, kurtki oraz inne przedmioty, w tym nawet ręczniki. Jak się okazało, przedsiębiorcza para, na miejscu, opróżniła barek z różnego typu alkoholi. Wpadli, bo zgubiła ich pazerność kobiety.

więcej »»
Wałbrzych
23.11.2015 r.

Jezioro Bystrzyckie- analiza zagrożeń minionego sezonu letniego i wnioski na przyszłość

Jezioro Bystrzyckie przeżywa swój renesans, stając się atrakcją turystyczną rejonu wałbrzyskiego. Dlatego już teraz podjęliśmy działania zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa turystom odwiedzającym ten zakątek ziemi wałbrzyskiej. Z inicjatywy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu insp. Andrzeja Basztury odbyło się spotkanie robocze, w którym wzięli udział przedstawiciele Starostwa Powiatowego, Gminy Walim, Nadleśnictwa Świdnica, Straży Leśnej oraz przedsiębiorcy inwestujący w rozwój gminy.

więcej »»
Wałbrzych
23.11.2015r.

Brawo Seniorzy!

20 listopada w domach trzech mieszkanek powiatu wałbrzyskiego rozległy się telefony. Dzwoniąca kobieta metodą „na wnuczka” usiłowała wyłudzić pieniądze w kwocie od 25 000 do 65 000 zł. Panie wykazały się czujnością i nie dały się oszukać.

więcej »»
Wałbrzych
20.11.2015r.

Spotkanie szkoleniowe z zakresu reagowania kryzysowego dotyczącego terroryzmu

Wczoraj w siedzibie wałbrzyskiej Komendy, z inicjatywy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu insp. Andrzeja Basztury, odbyło się spotkanie szkoleniowe z zakresu reagowania kryzysowego dotyczącego terroryzmu. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele instytucji państwowych, administratorzy obiektów użyteczności publicznej oraz przedstawiciele służb mundurowych.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu