: 536639

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ WAŁBRZYSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wałbrzych...
Wałbrzych
23.07.2014 r.

Zaproszenie na wałbrzyskie uroczyste obchody powołania Policji Państwowej

Wałbrzyscy policjanci serdecznie zapraszają na uroczystą akademię z okazji obchodów 95 rocznicy powołania Policji Państwowej.

więcej »»
Wałbrzych
23.07.2014 r.

Policja Państwowa – rys historyczny

24 lipca to data szczególna dla policjantów. Data święta polskiej Policji. Policja Państwowa została powołana ustawą Sejmu II Rzeczypospolitej z 24 lipca 1919 roku. Na pamiątkę tego wydarzenia współczesna Policja obchodzi swoje święto właśnie 24 lipca.

więcej »»
Kraj
23.07.2014 r.

Bezpieczeństwo nad wodą

Akcja „Bezpieczna Woda" jest inicjatywą Ministerstwa Sportu i Turystyki skierowaną przede wszystkim do dzieci i młodzieży szkolnej, ale stanowi również cenne źródło informacji dla rodziców, nauczycieli i wychowawców, jak i dla całego środowiska wodniackiego.

więcej »»
Wałbrzych
22.07.2014 r.

Ukradła złotą bransoletę, bo chciała pojechać na wakacje

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 21-letnią mieszkankę naszego miasta. Kobieta ukradła złotą bransoletę wartości 1500 zł. Jak tłumaczyła, pieniądze były jej potrzebne na wakacje. O dalszych „wakacjach” 21-latki zadecyduje sąd. Mogą potrwać nawet 5 lat.

więcej »»
Powiat
22.07.2014 r.

Zabezpieczenie protestu społecznego

Ponad 30 policjantów w mundurach i po cywilnemu zabezpieczało wczorajszy protest obywatelski mieszkańców Starych Bogaczowic, Strugi i Lubomina.

więcej »»
Wałbrzych
21.07.2014 r.

Mając prawie 3 promile opiekował się dzieckiem

Prawie trzy promile alkoholu miał w organizmie pijany ojciec, który opiekował się swoim 6-miesięcznym synem. Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który w pubie sączyła kolejne piwo. W tym czasie opiekował się również swoim małym synkiem O dalszym losie pijanego ojca zdecyduje Sąd Rodzinny.

więcej »»
Wałbrzych
18.07.2014

Ostrożności nigdy za wiele

Oszuści wykorzystują różne sposoby, by wzbogacić się kosztem nieostrożnych osób. Podają się za członków rodziny, pracowników administracji, instytucji państwowych, organizacji charytatywnych.

więcej »»
Wałbrzych
17.07.2014

Jak uniknąć kradzieży telefonu komórkowego

Jednym z ważnych problemów dzisiejszych czasów są niewątpliwie kradzieże telefonów komórkowych. Często sami przyczyniamy się do ułatwienia „pracy” złodziejom. Pozostawiamy telefony na stolikach w pubach czy dyskotekach. Idąc ulicą prowadzimy długie rozmowy lub po prostu bawimy się telefonem.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu