: 585402

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ WAŁBRZYSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wałbrzych...
Wałbrzych
02.07.2015

Nadchodzą upały. Policja apeluje!!!

Nadchodzi fala upałów. Najbliższe dni w naszym regionie mogą należeć do najbardziej upalnych dni tego lata. Temperatury mogą dochodzić nawet do 36 stopni Przed falą upałów ostrzega Policja i Straż Miejska.


więcej »»
Wałbrzych
30.06.2015

Sezon działkowy już trwa. Policja radzi.

Sezon prac porządkowych na działkach już trwa. Wałbrzyska Policja radzi - Jak zabezpieczyć działkę przed złodziejami? Co zrobić, jeśli ktoś zostanie ofiarą przestępstwa?więcej »»
Wałbrzych
30.06.2015

Wizyta wałbrzyskich policjantów u przedszkolaków

Nadeszły kolejne wspaniałe wakacje. Bawimy się, radujemy, korzystamy z dobrodziejstw wody, gór i innych letnich atrakcji. Bardzo dużo podróżujemy. Jak spędzić wakacje bezpiecznie, jak bezpiecznie podróżować, jak korzystać z dobrodziejstw wakacyjnych atrakcji ? O tym policjanci z pierwszego komisariatu mówili w dwóch wałbrzyskich przedszkolach.


więcej »»
Wałbrzych
29.06.2015

Apel do kierowców!!!

Nawet niewielka dawka alkoholu sprawia, że spojrzenie człowieka jest zaburzone, co stwarza niebezpieczeństwo na drodze. Aby wytrzeźwieć, potrzeba czasami nawet 24 godzin. Wałbrzyska Policja alarmuje do wszystkich kierowców by nie wsiadali za kierownicę po spożyciu wysokoprocentowych napoi. Tylko w miniony weekend wałbrzyska policja zatrzymała dziesięciu nietrzeźwych kierujących, w tym u czterech niechlubnych rekordzistów badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

więcej »»
Wałbrzych
29.06.2015

Bezpieczne wakacje 2015

Nadeszły kolejne wspaniałe wakacje. Bawimy się, radujemy, korzystamy z dobrodziejstw wody, gór i innych letnich atrakcji. Bardzo dużo podróżujemy. Jak spędzić wakacje bezpiecznie, jak bezpiecznie podróżować, jak korzystać z dobrodziejstw wakacyjnych atrakcji ?


więcej »»
Wałbrzych
29.06.2015

Współpraca wałbrzyskiej policji z pracownikami MOPS-u

W ubiegłym tygodniu w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu odbyło się spotkanie pracowników socjalnych z funkcjonariuszami wałbrzyskiej komendy, na którym omówiono kwestię zwiększenia ich bezpieczeństwa podczas wykonywania czynności służbowych. Głównym celem spotkania było opracowanie działań mających na celu przygotowanie pracowników socjalnych z zakresu radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

więcej »»
Wałbrzych
29.06.2015

Chciała wyłudzić 10 tys. złotych

Wałbrzyszanka wpadła w ręce policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępstw gospodarczych podczas próby wyłudzenia kredytu w banku. Przedkładając sfałszowane dokumenty o zatrudnieniu i wysokości osiąganych zarobków usiłowała wyłudzić 10 tysięcy złotych. Czujność pracowników banku i niezwłocznie podjęta przez funkcjonariuszy interwencja pozwoliły na udaremnienie oszustwa.

więcej »»
Wałbrzych
26.06.2015

18-letni sprawca rozboju zatrzymany

Policjanci z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który 13 czerwca bieżącego roku przy ulicy Kruczkowskiego dokonał rozboju na 27-latku. Przystawiając pokrzywdzonemu nóż do gardła skradł mu dwa telefony komórkowe oraz plecak z dokumentami. Decyzją sądu został aresztowany na okres dwóch miesięcy.więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu