: 541608

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ WAŁBRZYSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wałbrzych...
Powiat wałbrzyski
02.09.2014 r.

Podsumowanie akcji „Bezpieczne wakacje 2014” na drogach powiatu wałbrzyskiego

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu podsumował akcję „Bezpieczne wakacje 2014”.

więcej »»
Boguszów Gorce
01.09.2014 r.

Miał pecha. Przez przypadek wpadł z narkotykami.

Wałbrzyscy kryminalni zatrzymali 32-latka, który odpowie za posiadane zabronionych substancji. Mężczyzna wpadł w policyjne ręce, gdyż był podobny do poszukiwanego włamywacza. Zdradziło go również nerwowe zachowanie, a także niezawodne przeczucie mundurowych. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 1000 porcji marihuany oraz 200 porcji amfetaminy. Mężczyzna trafił na 2 miesiące do aresztu.

więcej »»
Wałbrzych
29.08.2014 r.

Policja poszukuje świadków

Wałbrzyska policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce 4 sierpnia 2014r. około godz. 22 w Szczawnie Zdroju na Placu Wolności. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku i nie udzielił pomocy pokrzywdzonemu.

więcej »»
Wałbrzych
29.08.2014 r.

Bezpieczna droga do szkoły

1 września rozpocznie się nowy rok szkolny. W związku z tym wałbrzyscy policjanci rozpoczęli już wzmożone działania prewencyjno-edukacyjne pod kryptonimem „Bezpieczna droga do szkoły”.

więcej »»
Wałbrzych
29.08.2014 r.

Zatrzymany za włamanie do szkoły i kradzież laptopów

Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał 53-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna wszedł do remontowanych sali lekcyjnych. Wyłamał zamki w zabezpieczonych szafkach i ukradł dwa laptopy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Kraj
28.08.2014 r.

Obowiązkowe odblaski dla pieszych

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

więcej »»
Kraj
28.08.2014 r.

Wielki charytatywny mecz piłki nożnej Policja kontra TVP

Już w najbliższą sobotę (30 sierpnia br.) w samo południe na stadionie w Ostródzie odbędzie się mecz pomiędzy drużynami gwiazd TVP i polskiej Policji. Mecz relacjonować będzie na żywo TVP Polonia i TVP Regionalna. Retransmisję spotkania można będzie zobaczyć po południu w TVP Sport. Drużynę Policji poprowadzi Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński, zaś gwiazdy TVP - wiceprezes Telewizji Polskiej Bogusław Piwowar.

więcej »»
Boguszów Gorce
27.08.2014 r.

16-latek zatrzymany za rozbój

Do Policyjnej Izby dziecka trafił 16-letni mieszkaniec Boguszowa Gorc. Chłopak napadł na 33-letniego mężczyznę i ukradł mu kurkę oraz portfel. O dalszych losach 16-letka zadecyduje sąd rodzinny. Obecnie najbliższe 3 miesiące spędzi w schronisku dla nieletnich.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu