: 549824

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ WAŁBRZYSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wałbrzych...
Boguszów Gorce
24.10.2014 r.

Policjanci zabezpieczyli 17 kg nielegalnego tytoniu

Wałbrzyscy policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą podczas działań ujawnili i zabezpieczyli 17 kg tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Ze wstępnych wyliczeń wynika, że uszczuplenie wpływów do Skarbu Państwa wynikające z niezapłaconej akcyzy wynosi około 21 tysięcy złotych. Podejrzana usłyszy zarzuty z kodeksu karno skarbowego.

więcej »»
Głuszyca
23.10.2014 r.

Seryjny podpalacz ujęty


Policjanci z Wydziału Kryminalnego wałbrzyskiej komendy zatrzymali 36 - latka, który na terenie gminy Głuszyca umyślnie podpalał strychy w budynkach mieszkalnych. Udowodniono mu pięć tego typu przestępstw. Decyzją Sądu Rejonowego został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.więcej »»
Wałbrzych
23.10.2014 r.

Wałbrzyska Policja uruchomiła wyborczy telefon zgłoszeniowy

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu została uruchomiona specjalna linia telefoniczna pod numerem telefonu (74) 84-20-888

więcej »»
Szczawno Zdrój
22.10.2014 r.

55-latek nie zdążył oszukać skarb państwa.
Prawie 23 kilogramy tytoniu bez akcyzy zabezpieczyli wałbrzyscy policjanci. Towar znaleźli w mieszkaniu przy ulicy Sienkiewicza w Szczawnie Zdroju, a jego właścicielem okazał się 55-letni mężczyzna. Szacuje się, że skarb państwa straciłby na nielegalnym procederze ponad blisko 30 tysięcy złotych. Podejrzany za popełnione przestępstwo usłyszy teraz zarzuty z kodeksu karno skarbowego.

więcej »»
Wałbrzych
21.10.2014

Złodzieje katalizatorów w rękach policji

Policjanci z Wałbrzycha z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczością Nieletnich wspólnie z funkcjonariuszami z Kłodzka zatrzymali czterech sprawców kradzieży, których łupem padły katalizatory, koła samochodowe oraz narzędzia. Wartość strat pokrzywdzeni łącznie oszacowali na blisko 40 tysięcy złotych. Odzyskano część skradzionego mienia. Mężczyźni za popełnione przestępstwa usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

więcej »»
Wałbrzych
20.10.2014 r.

16-latek zatrzymany na gorącym uczynku włamaniaWałbrzyscy policjanci zatrzymali 16-latka na gorącym uczynku włamania do jednego z budynków w mieście. Łupem nastolatka padły elementy metalowe. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.więcej »»
Wałbrzych
17.10.2014 r.

Policja apeluje!!!

Rozpoczęły się trudne warunki jazdy, a już niektórzy kierowcy dowiedzieli się jak to jest, kiedy samochód nie staje tam, gdzie chcemy i zatrzymuje się na innym aucie lub w rowie. Wałbrzyscy policjanci radzą
więcej »»
Wałbrzych
16.10.2014 r.

Policjanci zatrzymali złodzieja sprzętu elektronicznego

Na przełomie lutego i marca bieżącego roku na terenie jednego z marketów w Wałbrzychu doszło do kradzieży sprzętu elektronicznego. Wartość poniesionych strat oszacowano na blisko 9 tysięcy złotych. Sprawą zajęli się wałbrzyscy policjanci, którzy po głębokiej analizie i zebraniu wszystkich materiałów dowodowych wczoraj zatrzymali podejrzanego. Grozi mu 5 lat więzienia.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu