: 602477

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ WAŁBRZYSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wałbrzych...
Głuszyca
07.10.2015 r.

Włamał się do zakrystii i ukradł 20 zł.

Policjanci z Komisariatu Policji w Głuszycy zatrzymali 22-letniego mieszkańca Jedliny-Zdrój. Mężczyzna podejrzewany był o włamanie do zakrystii Kościoła pw. Wniebowzięcia Matki Bożej w Jedlinie-Zdrój.

więcej »»
Wałbrzych
06.10.2015 r.

Powstanie nowy Komisariat Policji

Wczoraj Prezydent Roman Szełemej i Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu insp. Andrzej Basztura podpisali porozumienie na mocy którego, gmina Wałbrzych przekazuje kwotę 1 miliona złotych na budowę nowego Komisariatu Policji.

więcej »»
Wałbrzych
06.10.2015 r.

Zabezpieczono nielegalne automaty do gier losowych

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wałbrzyskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w nielegalnym salonie gier losowych zabezpieczyli pięć automatów. Wstępnie szacowane straty wynikające z przestępczej działalności 27-letniego właściciela salonu wynoszą około 60 tysięcy złotych na szkodę Skarbu Państwa.

więcej »»
Wałbrzych
05.10.2015 r.

W mieszkaniu znajomej ukrył haszysz i amfetaminę

Zarzuty posiadania środków odurzających, udzielania narkotyków innej osobie usłyszał 22 - letni mieszkaniec Wałbrzycha, którego zatrzymali wałbrzyscy kryminalni. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia, a za udzielanie ich innej osobie - kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. 

więcej »»
Wałbrzych
02.10.2015 r.

Oddając krew uczczono pamięć asp. szt. Marka Dziakowicza

01 października 2015 r. w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu zorganizowano akcję honorowego oddawania krwi. W ten sposób uczczono pamięć asp. szt. Marka Dziakowicza, który był nie tylko wyróżniającym się w służbie funkcjonariuszem, ale również honorowym dawcą krwi.

więcej »»
Wałbrzych
01.10.2015 r.

Sprawca rozboju na 12-letnim chłopcu zatrzymany

Kara nawet 12-lat pozbawienia wolności grozi 45-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha za rozbój na 12-letnim chłopcu. Mężczyzna zaatakował 12-latka i ukradł mu telefon komórkowy wartości 400zł.

więcej »»
Wałbrzych
29.09.2015

CHROŃ SWÓJ SAMOCHÓD

Najbezpieczniejszym miejscem do parkowania jest własny garaż. Jeśli go nie masz, to bardzo uważnie wybierz miejsce do parkowania. Ruchliwy i dobrze oświetlony teren jest najlepszy. Złodzieje nie chcą ryzykować. Jeśli parkujesz samochód w świetle dziennym, a planujesz do niego wrócić wieczorem, zastanów, się, jak będzie wyglądała okolica o tej porze. Staraj się korzystać z parkingów strzeżonych.

więcej »»
Wałbrzych
28.09.2015

Włamywał się do sklepów i kradł papierosy

Do włamań doszło na przełomie ostatnich trzech miesięcy bieżącego roku. Wałbrzyscy policjanci ustalili, że sprawcą jest ta sama osoba. Zainteresowaniem włamywacza cieszyły się tylko wyroby tytoniowe. Został zatrzymany. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat więzienia.więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu