: 537910

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ WAŁBRZYSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wałbrzych...
Wałbrzych
31.07.2014 r.

Dwóch mężczyzn aresztowano za rozbój

Do 12 lat więzienia grozi podejrzanym o rozbój. Wałbrzyscy policjanci, już następnego dnia po napadzie, ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy decyzją sądu zostali aresztowani na okres trzech miesięcy.


więcej »»
Wałbrzych
31.07.2014 r.

Obchody Święta Policji w Wałbrzychu

29 lipca 2014 roku na wałbrzyskim Rynku odbyła się oficjalna uroczystość obchodów 95 rocznicy powołania polskiej Policji, podczas której funkcjonariusze i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu m.in. otrzymali awanse, nominacje na wyższe stopnie oraz podziękowania. W uroczystości oprócz kierownictwa dolnośląskiej i wałbrzyskiej policji, uczestniczyli m.in. Prezydent Miasta Wałbrzycha, a także inni zaproszeni goście.

więcej »»
Wałbrzych
28.07.2014

CHROŃ SWÓJ SAMOCHÓD

Najbezpieczniejszym miejscem do parkowania jest własny garaż. Jeśli go nie masz, to bardzo uważnie wybierz miejsce do parkowania. Ruchliwy i dobrze oświetlony teren jest najlepszy. Złodzieje nie chcą ryzykować. Jeśli parkujesz samochód w świetle dziennym, a planujesz do niego wrócić wieczorem, zastanów, się, jak będzie wyglądała okolica o tej porze. Staraj się korzystać z parkingów strzeżonych.

więcej »»
Wałbrzych
25.07.2014 r.

Odpowie za zniszczenie drzwi wartości 1500zł.

Policjanci z Wydziału Prewencji wałbrzyskiej komendy zatrzymali 52-letniego mężczyznę podejrzewanego o zniszczenie drzwi wartości 1500zł. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawiania wolności.

więcej »»
Powiat wałbrzyski
24.07.2014 r.

Rower a bezpieczeństwo

Sezon rowerowy w pełni. Jeżdżąc, korzystamy zarówno z jezdni jak i ścieżek rowerowych czy chodników. Wyjeżdżając naszym jednośladem sprawdźmy czy jest odpowiednio wyposażony oraz przypomnijmy sobie podstawowe zasady ruchu drogowego dotyczące jazdy rowerem.

więcej »»
Wałbrzych
23.07.2014 r.

Zaproszenie na wałbrzyskie uroczyste obchody powołania Policji Państwowej

Wałbrzyscy policjanci serdecznie zapraszają na uroczystą akademię z okazji obchodów 95 rocznicy powołania Policji Państwowej.

więcej »»
Wałbrzych
23.07.2014 r.

Policja Państwowa – rys historyczny

24 lipca to data szczególna dla policjantów. Data święta polskiej Policji. Policja Państwowa została powołana ustawą Sejmu II Rzeczypospolitej z 24 lipca 1919 roku. Na pamiątkę tego wydarzenia współczesna Policja obchodzi swoje święto właśnie 24 lipca.

więcej »»
Kraj
23.07.2014 r.

Bezpieczeństwo nad wodą

Akcja „Bezpieczna Woda" jest inicjatywą Ministerstwa Sportu i Turystyki skierowaną przede wszystkim do dzieci i młodzieży szkolnej, ale stanowi również cenne źródło informacji dla rodziców, nauczycieli i wychowawców, jak i dla całego środowiska wodniackiego.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu