: 549458

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ WAŁBRZYSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wałbrzych...
Szczawno Zdrój
22.10.2014 r.

55-latek nie zdążył oszukać skarb państwa.
Prawie 23 kilogramy tytoniu bez akcyzy zabezpieczyli wałbrzyscy policjanci. Towar znaleźli w mieszkaniu przy ulicy Sienkiewicza w Szczawnie Zdroju, a jego właścicielem okazał się 55-letni mężczyzna. Szacuje się, że skarb państwa straciłby na nielegalnym procederze ponad blisko 30 tysięcy złotych. Podejrzany za popełnione przestępstwo usłyszy teraz zarzuty z kodeksu karno skarbowego.

więcej »»
Wałbrzych
21.10.2014 r.

Złodzieje katalizatorów w rękach policji

Policjanci z Wałbrzycha wspólnie z funkcjonariuszami z Kłodzka zatrzymali czterech sprawców kradzieży, których łupem padły katalizatory, koła samochodowe oraz narzędzia. Wartość strat pokrzywdzeni łącznie oszacowali na blisko 40 tysięcy złotych. Odzyskano część skradzionego mienia. Mężczyźni za popełnione przestępstwa usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

więcej »»
Wałbrzych
20.10.2014 r.

16-latek zatrzymany na gorącym uczynku włamaniaWałbrzyscy policjanci zatrzymali 16-latka na gorącym uczynku włamania do jednego z budynków w mieście. Łupem nastolatka padły elementy metalowe. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.więcej »»
Wałbrzych
17.10.2014 r.

Policja apeluje!!!

Rozpoczęły się trudne warunki jazdy, a już niektórzy kierowcy dowiedzieli się jak to jest, kiedy samochód nie staje tam, gdzie chcemy i zatrzymuje się na innym aucie lub w rowie. Wałbrzyscy policjanci radzą
więcej »»
Wałbrzych
16.10.2014 r.

Policjanci zatrzymali złodzieja sprzętu elektronicznego

Na przełomie lutego i marca bieżącego roku na terenie jednego z marketów w Wałbrzychu doszło do kradzieży sprzętu elektronicznego. Wartość poniesionych strat oszacowano na blisko 9 tysięcy złotych. Sprawą zajęli się wałbrzyscy policjanci, którzy po głębokiej analizie i zebraniu wszystkich materiałów dowodowych wczoraj zatrzymali podejrzanego. Grozi mu 5 lat więzienia.

więcej »»
Wałbrzych
15.10.2014

Ostrożności nigdy za wiele

Oszuści wykorzystują różne sposoby, by wzbogacić się kosztem nieostrożnych osób. Podają się za członków rodziny, pracowników administracji, instytucji państwowych, organizacji charytatywnych.

więcej »»
Wałbrzych
14.10.2014 r.

Zatrzymany na gorącym uczynku włamania

Z karą nawet 10 lat więzienia musi się liczyć 46-latek podejrzany o włamanie do domu jednorodzinnego. Policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku włamania. Jego łupem padły laptop, telefon komórkowy i odzież. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Udowodniono mu również osiem włamań do piwnic i altan ogrodowych oraz dwie kradzieże.


więcej »»
Wałbrzych
13.10.2014 r.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MEDIACJI I TYDZIEŃ MEDIACJI

„Masz prawo do mediacji” – pod takim hasłem będzie przebiegał tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji w dniu 16 października oraz Tydzień Mediacji, który rozpocznie się 13 października, a zakończy 18.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu