:

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ WAŁBRZYSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wałbrzych...
Sokołowsko
16.09.2014 r.

Spotkanie wałbrzyskiej policji z seniorami gminy Mieroszów

Wczoraj wałbrzyska policja wzięła udział w spotkaniu z seniorami gminy Mieroszów. Omówiono zasady bezpieczeństwa starszych i samotnych osób.więcej »»
Wałbrzych
15.09.2014

Zakupy przez Internet

Coraz chętniej kupujemy w Internecie – nie wychodząc z domu, możemy zamówić dowolny produkt z dostawą do domu. W sieci nie ma kolejek, godzin spędzonych na chodzeniu między półkami. Niestety, tak jak w realnym świecie, tak i w tym wirtualnym możemy paść ofiarą oszusta. Aby nie dać się oszukać, należy pamiętać o paru prostych zasadach!

więcej »»
Wałbrzych
15.09.2014 r.

Mecz piłki nożnej policja kontra medycy rozegrany w czasie festynu

W minioną sobotę na stadionie przy ulicy Kusocińskiego w Wałbrzychu odbył się III Festyn Hospicjum im. Jana Pawła II. Celem akcji było zbieranie środków na specjalistyczny skaner, który bardzo pomoże podopiecznym wałbrzyskiego hospicjum. W imprezie wzięli udział policjanci wałbrzyskiej komendy, którzy rozegrali mecz z drużyną lekarzy.

więcej »»
Wałbrzych
12.09.2014 r.

Ukradła ze sklepu odzież wartą blisko 700 złotych

W minioną środę z jednego ze sklepów w Wałbrzychu zatrzymano kobietę, która ukradła odzież o wartości blisko 700 złotych. Za popełnione przestępstwo zatrzymanej grozi nawet pięć lat pozbawienia wolności.więcej »»
Wałbrzych
10.09.2014 r.

24-latek z damskiej torebki ukradł telefon

Policjanci z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali 24-letniego złodzieja, który niespełna miesiąc temu na jednym z targowisk w mieście ukradł kobiecie z torebki telefon komórkowy. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


więcej »»
Wałbrzych
09.09.2014 r.

Wałbrzyscy policjanci tylko ostatniej doby zatrzymali 17 nietrzeźwych kierujących

Funkcjonariusze wałbrzyskiej komendy i jednostek podległych tylko ostatniej doby zatrzymali 17 nietrzeźwych kierujących. Jednym z zatrzymanych nieodpowiedzialnych kierowców okazał się 44 – letni mieszkaniec Bartnicy, który mając blisko 2 promile zamierzał dotrzeć do domu. Na szczęście jadącego zygzakiem zatrzymał patrol głuszyckiego komisariatu. Teraz będzie odpowiadał przed sądem. Na szybkie i sprawne badanie trzeźwości pozwala wykorzystanie urządzeń alcoblow zakupionych dla policji przez władze samorządowe.

więcej »»
Stare Bogaczowice
09.09.2014 r.

Spalił chochoła i obok stojący samochód wartości 50 tysięcy złotych

W Starych Bogaczowicach 34-letni mężczyzna podpalił słomianą dekorację dożynkową, od której zapalił się zaparkowany tam samochód osobowy. Gasiły go dwa zastępy straży pożarnej. Policjanci z wałbrzyskiej komendy krótko po zdarzeniu ujęli sprawcę. 34-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia, za co grozi mu teraz nawet do 5 lat więzienia.

więcej »»
Wałbrzych
08.09.2014 r.

Weekend z wałbrzyską policją

W miniony weekend wałbrzyscy policjanci nie tylko czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu, ale także wzięli czynny udział w różnych imprezach organizowanych na rzecz dzieci i ich rodzin.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu