: 539997

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ WAŁBRZYSKIEJ POLICJI

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Wałbrzych...
Wałbrzych
20.08.2014 r.

134 działki marihuany w policyjnym depozycie

Policjanci z wałbrzyskiej dwójki, pod zarzutem posiadania środków odurzających, zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Wałbrzyszanin trafił do policyjnego aresztu a następnie przed oblicze prokuratora. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

więcej »»
Wałbrzych
19.08.2014 r.

„Trzeźwy poranek” na wałbrzyskich drogach

18 sierpnia 2014 roku policjanci z wałbrzyskiej „drogówki” prowadzili działania prewencyjne pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Ogółem skontrolowali 1581 kierujących. Zatrzymali cztery osoby, które wsiadły za kierownicę „na podwójnym gazie”.

więcej »»
Powiat wałbrzyski
18.08.2014 r.

Sierpniowy weekend 2014

Za nami długi sierpniowy weekend. Dla policjantów był to czas wytężonej pracy. Nad bezpieczeństwem na drogach powiatu wałbrzyskiego czuwało 144 funkcjonariuszy.

więcej »»
Wałbrzych
14.08.2014

Policja apeluje !!!

Wałbrzyska Policja zwraca się z apelem o zachowanie ostrożności podczas wędrówek po lasach. Okres letni nastraja do spacerów po lesie. Pojawiają się w nim także liczni grzybiarze, szukający dorodnych grzybów. Pora letnia szczególnie skłania nas do wyjścia do lasu. Należy jednak pamiętać, że zawsze przebywając w nim powinniśmy zachować ostrożność i przestrzegać kilku kardynalnych zasad.

więcej »»
Wałbrzych
14.08.2014 r.

STOP - AGRESJI DROGOWEJ!

Jeśli byłeś świadkiem agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu drogowego na terenie województwa dolnośląskiego - POWIADOM NAS!


więcej »»
Wałbrzych
13.08.2014

Bezpieczne zachowania nad wodą

Wałbrzyscy policjanci przypominają o zasadach bezpieczeństwa, jakie powinniśmy zachować, wypoczywając nad wodą. W okresie letniego wypoczynku należy unikać nadmiernej brawury i zachować trzeźwość umysłu. Pamiętając o tym bezpiecznie spędzimy urlop.
więcej »»
Wałbrzych
13.08.2014

CHROŃ SWÓJ SAMOCHÓD

Najbezpieczniejszym miejscem do parkowania jest własny garaż. Jeśli go nie masz, to bardzo uważnie wybierz miejsce do parkowania. Ruchliwy i dobrze oświetlony teren jest najlepszy. Złodzieje nie chcą ryzykować. Jeśli parkujesz samochód w świetle dziennym, a planujesz do niego wrócić wieczorem, zastanów, się, jak będzie wyglądała okolica o tej porze. Staraj się korzystać z parkingów strzeżonych.

więcej »»
Wałbrzych
11.08.2014 r.

Wałbrzyska Policja przypomina!Pieszy kontra samochód - o tym, kto w tym starciu ma szanse na wyjście bez szwanku, nie trzeba nikogo przekonywać. Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego to grupa, na którą należy zwrócić szczególną uwagę, ponieważ w przeciwieństwie do poruszających się samochodami, osoby te nie są osłonięte karoserią samochodu, nie mogą liczyć na działanie poduszek powietrznych ani pasów bezpieczeństwa.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu