Ta strona używa plików cookie!
close

St. asp. Jacek Jedyńczuk w etapie wojewódzkim na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Dolnego Śląska”

Data dodania: 10 stycznia 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Wałbrzych Dolny Śląsk

Znamy już nazwiska 27 dzielnicowych, którzy głosami mieszkańców przeszli do finału wojewódzkiego konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Dolnego Śląska”. Powiat wałbrzyski reprezentuje w nim zwycięzca etapu powiatowego – st. asp. Jacek Jedyńczuk z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu.

W grupie 590 policjantów naszego województwa było 44 funkcjonariuszy reprezentujących komisariaty z terenu Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego.  Pierwszy etap rywalizacji trwał do 8 stycznia. W naszym regionie wygrał go st. asp. Jacek Jedyńczuk z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu, który głosami mieszkańców wyprzedził na finiszu Bartłomieja Paliwodę z Komisariatu Policji w Głuszycy oraz Arkadiusza Kochmana z Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach.

Od wczoraj od godziny 11:00 trwa głosowanie w finale wojewódzkim, do którego st. asp. Jacek Jedyńczuk wszedł z trzeciego miejsca wśród wszystkich statrujących z 917 głosami.
1. Piotr Juskowiak - Komenda Powiatowa Policji w Głogowie - 1663 głosy
2. Konrad Kalinkowski - Komisariat Policji w Jelczu-Laskowicach - 1116 głosów
3. Jacek Jedyńczuk, Komisariat Policji I w Wałbrzychu - 917 głosów
4. Krzysztof Węsek, Komisariat Policji w Bolkowie - 754 głosy
5. Karol Faraniec, Komisariat Policji Wrocław - Psie Pole - 705 głosów

Na st. asp Jacka Jedyńczuka można oddać głos wysyłając SMS  pod nr 72355 o treści DDR.136. Zakończenie konkursu zaplanowane zostało na 19 stycznia 2018 roku o godzinie 21:00.
Głosowanie w plebiscycie odbywa się za pomocą SMS Premium. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT. Część uzyskanych z tego tytułu środków zostanie przekazana dla rodziny poległego na służbie policjanta podkom. Mariusza Koziarskiego, za pośrednictwem „Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie Gazety Wrocławskiej

Przypomnijmy, że plebiscyt ma na celu przede wszystkim wyłonienie, na podstawie głosów oddanych przez mieszkańców województwa, najpopularniejszego dzielnicowego na Dolnym Śląsku. Istotnym celem jest też popularyzacja roli dzielnicowego, jako policjanta „pierwszego kontaktu” wśród lokalnej społeczności. Partnerem medialnym przedsięwzięcia, które wpisuje się w program „Dzielnicowy bliżej nas”, są Gazeta Wrocławska i Telewizja Echo24.
 

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
p.o. sierż. szt. Marcin Świeży
tel. 604-426-995

Galeria

Powiązane wiadomości