Ta strona używa plików cookie!
close

Oto troje przestępców z terenu Boguszowa-Gorc poszukiwanych za rozbój i paserstwo, oszustwa oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego

Data dodania: 11 czerwca 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Boguszów-Gorce

Renata Dorsz, Sebastian Podsiadło oraz Maciej Czemarnik – to osoby z terenu Boguszowa-Gorc poszukiwane przez sąd i prokuraturę listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa: rozboju i paserstwa, oszustw oraz uchylania się od obowiązku alimentacyjnego. Ujawniamy ich wizerunki. Może ktoś z Państwa wie, gdzie w tym momencie przebywają?

Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych o bezpośredni kontakt z tą jednostką pod numerem telefonu: 74 844-94-05. Zapewniamy anonimowość.
 

Renata Dorsz – poszukiwana za rozbój i paserstwo (list gończy wydał Sąd Rejonowy w Grójcu):

Na zdjęciu poszukiwana Renata Dorsz.

Sebastian Podsiadło - poszukiwany za oszustwa (listy gończe wydały Prokuratura Rejonowa w Poznaniu-Grunwaldzie oraz Prokuratura Rejonowa w Szczecinie-Niebuszewie):

Na zdjęciu poszukiwany Sebastian Podsiadło.

Maciej Czemarnik  - poszukiwany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego (list gończy wydała Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu:

Na zdjęciu poszukiwany Maciej Czemarnik.
 

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
sierż. szt. Marcin Świeży
tel. (74) 842-04-85

Galeria

Powiązane wiadomości